KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7884625
nr 788 4625
Etsning
efter Otto Hesselbom, motivets mått: 15 x 13
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 oktober 2012
kl 17:53:39
26/10 21:48:41